Profesyonel Bilardo Istaka Uçları

Tüm uçlar JAPON DOMUZ derisidir.

Tüm bilardo ıstaka uçlarımı her türlü atışlar ve bilardo disiplinleri ile test ettim. Amerikan, Karambol, 4 top, 3 bant bilardo. Uzun, kısa, çektirme, sırt, pike, masse, maksimum baskılı vuruşlar… Tüm ürünlerimin sonuna kadar arkasındayım. Bilardo ıstaka uçlarının hepsi Ø14 mm.

Bilardo Istaka Ucu 8 Kat M Orta Sert 130₺

https://www.youtube.com/watch?v=bR1i7N45KPs

Linke Tıklayınız. Videoda gösterilen atışı yapmak için bilardo ıstaka ucunun, bilardo topuna mükemmel tutunması yani kavraması gerekmektedir. Maksimum falso ve maksimum baskı verilmelidir. Istaka topunun devir sayısının yani dönüş hızının maksimuma çıkması gerekmektedir. Istaka topunun en dış noktasına vurmalısınız. Kalitesiz ıstaka ucu ile bu atış kesinlikle olmaz, olamaz. Normal saat 9 ve uzun vuruş ile bu atışın gerçekleşmesi imkânsızdır.

 

Tam anlamıyla Kamui M sertliğinde bir bilardo ıstaka ucudur. Mükemmel tok ses, maksimum duygu ve kavrama, şişme ve çıtlama yapmaz, kat atmaz.

Bilardo Istaka Ucu 6 Kat M Orta Sert 80₺

6 kat uçlarda tek sertlik vardır. 6 kat uçlar daha ekonomiktir ancak 8 kat ile yükseklikleri aynı olduğundan, daha az presleme yapılır, dolayısıyla 8 kata göre az yumuşaktır. Ancak bu M ile S arasındaki fark kadar değildir.

Bilardo Istaka Ucu 6 Kat M Clear Orta Sert 80₺

Tek farkı alt kısmında şeffaf pet olmasıdır.

 

%100 Güvenli Sipariş Hattı

+905352986728

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here